Şirket Profili

1985 yılında Halil ERSOY un kurucusu olduğu işletme, inşaat-emlak alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Ercey, 1997 yılında inşaat - emlak ile birlikte Bilgisayar sektörüne de adım atmıştır.2000 yılında TSE belgesi alarak iş ve işletme standartlarını yükseltmiş ve belgelendirmiştir.Ercey, bilgisayar ve çevre birimleri satışı, sistem desteği, TSE belgeli teknik servis desteği, profesyonel hizmetler ve eğitim konularındaki faaliyetlerini kurulduğu günden beri en iyi şekilde yürütmeyi ilke edinmiştir.Kurucularımız dan olan Halil Ersoy Ticaret Odası 25. Grup Meclis üyesidir.Ümit Ersoy da İstatistik mezunu olup Microsoft Sistem Mühendisidir. (MCSE)

Çalışma İlkeleri

"En iyi, en yeni teknolojiyi, en doğru fiyata ve en iyi hizmetle sunmak " prensiplerini ilke olarak benimsedik.

Ercey olarak bilgisayar piyasası için çok kısa sayılabilecek bir sürede bu başarıya ulaşmanın nedenlerini şöyle sıralayabiliriz :

  • Titiz teknik servis hizmetleri;
  • Deneyimli ve sektörü tanıyan iş ortakları ile işbirliği;
  • Bilişim ve donanım teknolojisinde edinilen bilgi birikimi;
  • Teknoloji üreten firmalarla doğrudan işbirliği;
  • Hizmet ve ürünlerimizle kullanıcılarımızın dünyasına girdiğimizde, hayatını kolaylaştırmayı görev sayıyoruz. Akdeniz Bölgesinde en iyi servis desteğini bugün Ercey sunmaktadır. Kurumlara ve Evlere servis, ekspres servis, çağrı merkezi ve online destek ile kullanıcı memnuniyetini arttırmak için çalışıyoruz.